خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

آشنایی با هنر میناکاری تهران


هنر میناکاری بر روی ظر.ف مختلفی پیاده سازی می شود که بسته به ذوق و سلیقه استاد میناکار به زیبایی طراحی و رنگ آمیزی می شود.

 

 

زیر ساخت های محصولات مینا از فلزات مرغوب همچون طلا، نقره، مس و برنج می باشد که طلا به نوان بهترین گزینه می باشد چون تاب آوری بالایی در مقابل حرارت بالا دارد.

 

 

 اما به دلیل قیمت بالای طلا این روزها بیشتر زیرساخت های میناکاری از جنس مس می باشد که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت خوبی را نیز دارا می باشد.

 

 

این روزها شما شاهد گسترش هنر میناکاری در شهر های مختلفی از کشورمان هستیم به گونه ای که مثلا یک شهروند تهرانی برای خرید یک محصول مینا لازم نیست حتما به اصفهان سفر کند بلکه می تواند  محصول مورد نظر خود را از مرکز فروش میناکاری در تهران به راحتی تهیه نماید.

 

 

میناکاری تهران را می توان در زمره کارهای مرغوب و با کیفیت میناکاری قلمداد کرد. به طور مثال انواع بشقاب میناکاری تهران را می توان در مراکز فروش این محصول در تهران خریداری نمائید.

 

 

میناکاری نه تنها یک هنر می باشد بلکه به عنوان یک سفیر فرهنگی و هنری برای کشور ما محسوب می شود و به همین دلیل مورد اقبال گردشگران خارجی قرار میگیرد.

 

 

هنر میناکاری گنج فرهنگ ایرانی را در دل خود نهفته دارد و استادکاران مینا کار تمام تلاشخود را میکنن که محصولی با کیفیت و ارزنده که درخور نام این مرز و بوم باشد تولید نمایند.

 

 

با خرید محصولات میناکاری در واقع از صاحبان این صنعت پشتیبانی می کنیم و به رواج صنایع دستی کشور یاری می رسانیم.

 

 

 

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید