خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید بدون واسطه فیروزه کوبی اصفهان


هنر فیروزه کوبی یک هنر تازه تاسیس می باشد که قدمت چندانی ندارد ولی از معمدو صنایع دستی می باشد که با این عمر کوتاه توانسته است به خوبی پیشرفت کرده و محبوبیت خاصی را در بین هنر دوستان داشته باشد.

 

 

در هنر فیروزه کوبی که از قطعات ریز فیروزه به طور منظم و با ظرافت خاصی استفاده می شود که بر روی زیر ساخت های مختلفی از جمله مس قرار می گیرد و این همنشینی مس و رنگ زیبای فیروزه توانسته است زیبایی همدیگر را دوچندان کرده و اثری فاخر و درخور نام ایران تولید شود.

 

 

فیروزه که به گوهر آبی نیز مشهور است در هنر فیروزه کوبی نقش اساسی را دارد و زادگاه هنر فیروزه کوبی مشهد می باشد ولی با این حال فیروزه کوبی اصفهان، پیشرفت چشمگیری را داشته و این هنر توانسته در این شهر به خوبی رشد و شکوفایی پیدا کند.

 

 

فیروزه کوبی بر روی زیر ساخت های مختلفی از جمله مس، برنج، نقره، ورشو و یا برنز نیز پیاده سازی می شود که این روزها فیرزه کوبی روی مس بیشترین رواج را دارا می باشد.

 

 

هنر فیروزه کوبی در واقع در رسته صنایع دستی بیشتر جنبه تزئینی داشته و خرید ظروف فیروزه کوبی به منظور اشیاء تزئینی کاربرد دارد و مورد استقبال هنر دوستان داخلی و خارجی می باشد.

 

 

یک فیروزه کوبی مرغوب، باید دارای ویژگی هایی باشد از جمله اینکه سنگهای فیروزه با دقت و ظرافت زیادی در کنار همدیگر قرار گرفته و فاصله آنها باید کم باشد تا لاک بین سنگ ها مشخص نباشد و ارزش هنری این ظرف بیشتر می شود.

 

 

هرچقدر محصول فیروزه کوبی، دارای قطعات سنگ بیشتر، مرغوب تر باشد که با ظرافت و دقت بسیاری در کنار همدیگر قرار گرفته باشند آن اثر هنری دارای ارزش بیشتری می باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید محصول