خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید ظروف فیروزه کوبی اصفهان کمک به توسعه صنایع دستی


هنر فیروزه کوبی، هنری با قدمت 60 ساله که از هنرهای نوظهور محسوب می شود. هنری که شامل تهیه زیر ساخت های مسی، نشاندن سنگ فیروزه بر زیر ساخت و در نهایت پرداخت محصول می باشد.

 

 

این هنر از نیشابور که دارای معادن فیروزه می باشد سرچشمه گرفته ولی در حال حاضر بیشترین هنرمند در شهر اصفهان در حال ساخت محصولات فیروزه کوبی می باشند.

 

 

در سال های اخیر تلاش زیادی در جهت برند سازی و ایجاد اعتماد خریداران هنر فیروزه کوبی شده است به گونه ای که ظروف فیروزه کوبی اصفهان از پرفروش ترین محصولات هنری در این شهر در بین گردشگران داخلی و خارجی می باشد.

 

 

هنر فیروزه کوبی بیشتر برای تهیه ظروف تزئینی و زیور آلات مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به خواص بیشمار سنگ فیروزه زیورآلات فیروزه بسیار پرطرفدار می باشد.

 

 

هدیه تبلیغاتی فیروزه کوبی اصفهان، می تواند به عنوان یک هدیه تبلغاتی ارزشمند برای ماندگاری هویت سازمانی شما باشد. یک هدیه فاخر و ارزنده کاردست هنرمندان اصفهانی.

 

 

سنگ های فیروزه بکار رفته در هنر فیروزه کوبی باید با دقت و ظرافت بالایی در کنار همدیگر قرار گرفته تا فاصله بین سنگ ها در حداقل ترین مقدار باشد زیرا در غیر این صورت ظاهر محصول زیبا نمی باشد.

 

 

فیروزه کوبی بر روی زیر ساخت های متنوعی از جنس های ، مسی، برنجی، نقره ای، ورشویی و یا برنزی انجام می شود که که قطعات سنگ فیروزه بر قسمت هایی از سطوح آن به فرم موزائیک در کنار هم نشانده می شود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید