خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید آبمیوه گیری اهرمی ارزان در تهران


پزشکان و متخصصان علم تغذیه و سلامت انسان بر این باورند که مصرف آبمیوه های طبیعی تاثیر بسزایی در سلامت بدن دارد. زیرا آبمیوه ها سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین c  می باشد که موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

 

 

مصرف آبمیوه برای کودکان در حال رشد می تواند به عنوان یک میان وعده خوب محسوب شود، اما سوال اینجاست که آیا هر نوع آبمیوه ای مجاز به مصرف می باشد.

 

 

تاکید متخصصان علم تغذیه بر مصرف آبمیوه های طبیعی که فاقد هر گونه مواد افزودنی و شکر می باشد، زیرا افزودنی ها و شکر خود موجب اختلال سیستم ایمنی بدن می شود.

 

 

به عنوان مثال آب انار محتوی بیش ازصد نوع فیتوکمیکال می باشد که، ترکیباتی که به‌طور طبیعی در گیاهان به‌وجود می‌آیند و معمولا خواص درمانی آنها مدنظر است. آب انار برای هزاران سال مانند دارویی به بشریت خدمت کرده است.

 

 

شاید خوردن انار به علت دانه‌هایش برای بعضی افراد که سیستم گوارش حساسی دارند مقداری ناراحت کننده باشد، به همین دلیل گرفتن آب آن بهترین راه برای استفاده از خواص فوق‌العاده‌ی انار است.

 

 

شما با خرید آب میوه گیری دستی اهرمی  می توانید به راحتی آب انار را گرفته و از نوشیدن یک آب انار طبیعی اذت ببرید.

 

 

 نوشیدن آب انار طبیعی  به دلیل میزان بالای آنتی اکسیدان آن  باعث جذب سریع و آسان همه‌ی مواد مغذی آن در جریان خون توسط بدن می‌شود.

 

 

اگر به دنبال خرید آبمیوه گیری دستی ارزان هستید ما آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101را به شما پیشنهاد می کنیم. با خرید این کالا از تولید ملی حمایت می کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 179000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید