خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

ساعت هوشمند ارزان از کجا بخریم


ساعت‌های هوشمند چیست؟

پیش از هر کاری تعریفی از ساعت هوشمند داشته باشیم.ساده ترین تعریف از یک گجت هوشمند عبارت است از تجهیزاتی که بتوانند چندین کار را با هم انجام دهند.

 

 

ساعت‌های هوشمند طرح  علاوه بر نمایش زمان، فقط برای مسائل معمولی نظیر خواندن پیامک، آگاه شدن از وضعیت آب و هوا، جواب یا رد کردن تماس و … می توان استفاده می شود.

 

 

این ساعت هوشمند طرح ارزان قیمت  تمام نیازهای شما به گوشی موبایل را برطرف می کند و شما دائما نیاز ندارید که گوشی تلفن همراهتان را چک کنید.

 

 

این ساعت هوشمند امکان پذیرش 1 عدد سیم کارت را دارد. بعد از نصب سیم کارت شما می توانید از اپلیکیشن های مختلف استفاده کنید.

 

 

 

 استفاده از مسنجرها و شبکه های اجتماعی مثل SMS و توئیتر و فیسبوک پس از نصب سیم کارت برای شما فراهم می شود.

 

 

در حالت اتصال  ساعت هوشمند با گوشی شما به راحتی می توانید نوتیفیکیشن های این شبکه های اجتماعی را بر روی ساعت مچی مشاهده نمایید.

 

 

شما با ورود به بخش تماس یا پیامک به راحتی قادر به برقراری تماس و پیامک با خود ساعت هوشمند خود به طور جداگانه می باشید و نیاز به گوشی موبایل ندارید.

 

 

این ساعت هوشمند دارای یادآور و تایمر خواب برای مدیریت خواب کافی برای شما می باشد. خرید ساعت هوشمند ارزان زنانه می تواند یک هدیه خوب برای آنهایی باشد که دوستشان دارید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصول به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید و از یک خرید راحت و مطمئن لذت ببرید.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 109000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید