خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید دستگاه بخور سرد یونیزه ارزان


دستگاه های بخور سرد در این چند سال اخیر از محبوبیت بالایی برخوردار شده است که می توان دلیل آن را پیدایش دستگاه های بی سیم بدانیم.

 

بخور سرد صورت

 

شما می توانید با استفاده از این دستگاه به راحتی تمامی ویروس ها و میکروب هایی که در اطراف شما وجود دارد را از بین ببرید.

 

 

بهترین دستگاه بخور سرد

 

  می توانید بدون استفاده از سیم اسن دستگاه را در خودرو ویا محل کار خود مورد استفاده قرار دهید و از ویژگی های آن بهره مند شوید.

 

دستگاه بخور سرد یونیزه

 

یکی از ویژگی های این دستگاه از بین بردن بو های تند مثل غذا و یا سیگار می باشد.

 

 

دستگاه بخور سرد USB

 

با استفاده از دستگاه بخور سرد یونیزه    LOVELY BABY USB HUMIDIFIER WITH 180 ML Reservoir می توانید بو های تند را از بین ببرید و هوای تازه را جایگزین آن نمایید.

 

دستگاه بخور سرد لاولی بیبی

 

 

دستگاه بخور سرد یونیزه    LOVELY BABY USB HUMIDIFIER WITH 180 ML Reservoir بدون سیم و نیاز به منبع برق شهری کار می کند و شما می توانید باتری آن را شارژ نمایید.

 

دستگاه بخور سرد ارزان قیمت

 

 

با شارژ کردن باتری ان می توانید تا 6 ساعت از این دستگاه بخور سرد ارزان قیمت استفاده نمایید و محیط اططراف خود را با بخور سرد اسپری نمایید.

 

 

دستگاه بخور سرد lovely baby

 

دستگاه بخور سرد یونیزه    LOVELY BABY USB HUMIDIFIER WITH 180 ML Reservoir یکی از بهترین های در نوع خود می باشد که مخزن داخلی نیز باعث شده که قابل حمل باشد.

 

قیمت بخور سرد

 

وزن کم این دستگاه و مخزن داخلی آن باعث شده است که شما بتوانید از این دستگاه در هر محیط استفاده نمایید و آن را درون جیب و یا کیف خود قرار دهید و به همراه خود داشته باشید.

 

 

دستگاه بخور سرد یو اس بی

 

شما می توانید با قدرت بالا رطوبت را وارد محیط اطراف خود نمایید تا ویروس ها و میکروب ها را از بین ببرید و هوای تازه را جایگزین آن نمایید.

 

دستگاه بخور سرد کوچک

 

 

با اتصال این دستگاه با استفاده  از کابل های یو اس بی می توایند دستگاه بخور سرد یونیزه    LOVELY BABY USB HUMIDIFIER WITH 180 ML Reservoir را به کار بیاندازد و آن را شارژ نمایید.

 

 

دستگاه بخور سرد نوزادان

 

برای کسانی که مشکل تنفسی دارند و می خواهند مدام هوای فضای اتاق خود را تعویض کنند این دستگاه دستگاه بخور سرد یونیزه    LOVELY BABY USB HUMIDIFIER WITH 180 ML Reservoir بسیار مناسب می باشد.

 

بخور سرد صورت

 

 

شما می توانید تا 180 میلی لیتر این دستگاه را آب کنید و تا ساعت ها از رطوبتی که برای شما تولید خواهد کرد استفاده نمایید.

 

بهترین دستگاه بخور سرد

 

 

همچنین می توانید در آب این دستگاه که در مخزن می باشد محلول های خوش بو کننده بریزید تا هوای تولید شده را با بوی خوش تولید کند.

 

دستگاه بخور سرد یونیزه

 

 

دستگاه بخور سرد یونیزه    LOVELY BABY USB HUMIDIFIER WITH 180 ML Reservoir یون های منفی اکسیژن را از آن می گیرد و هوای تازه و سبک را برای شما عزیزان تولید خواهد کرد که بسیار لذت بخش می باشد.

 

 

دستگاه بخور سرد USB

 

در صورتی که آب این دستگاه رو به اتمام باشد چراغ کوچکی این هشدار را برای شما اعلان خواهد کرد و به شما خواهد گفت که آب دستگاه در حال تمامی شدن می باشد.

 

دستگاه بخور سرد لاولی بیبی

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان و در راستای ارتقای سلامت جسمانی و تنفسی شما تعدادی از این دستگاه را در معرض فروش قرار داده است.

 

 

دستگاه بخور سرد ارزان قیمت

 

شما می توانید با خرید دستگاه بخور سرد یونیزه ارزان از این درگاه از تخفیف هایی که برای شما در نظر گرفته شده است برخوردار شوید.

 

 

 

دستگاه بخور سرد lovely baby

 

لازم به ذکر است که دستگاه بخور سرد یونیزه    LOVELY BABY USB HUMIDIFIER WITH 180 ML Reservoir برای شما تست خواهد شد و پس از رد کردن مراحل تست، برای شما ارسال می گردد.

 

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 59000 تومان

خرید محصول