خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

چرا بخور گرم صورت بخریم


با شروع فصل سرما و شیوع بیماری هایی مانند سرما خوردگی و آنفولانزا یکی از توصیه های پزشکان استفاده از دستگاه بخور گرم خانگی می باشد که به منظور بهبود احتقاق بینی و کاهس علائم سرماخوردگی می باشد.

 

 

اما شاید سوالی که برای شما پیش بیاید این است که چه دستگاهی بخریم یا اینکه آیا استفاده از دستگاه بخور گرم خانگی چه تاثیر مثبتی در روند بهبود بیماری هایی از جمله سرماخوردگی و آنفولانزا دارد، با ما همراه باشید با گزیده ای از توصیه های پزشکی.

 

 

اولین مزیت استفاده از دستگاه بخور صورت گرم، تامین رطوبت هوا می باشد، در فصول سرد سال که استفاده از دستگاه های گرایشی یاعث خشکی هوا می شود استفادهاز دستگاه بخور گرم با تامین رطوبت هوا از خشکی سینوس ها و مجاری تنفسی جلوگیری می کند.

 

 

از دیگر مزیت های استفاده از بخورگرم می توان به امکان استفاده از انواع عصارههای گیاهی و خشبو کننده عنوان کرد که به دلیل مکانیسم گرمایشی عملکرد این دستگاه با بخار آب مخلوط شده و باعث خوشبویی و ضد عفونی شدن هوای محیط استفاده می شود.

 

 

استفاده از دستگاه بخور گرم در فصول سرد سال به دلیل مکانیسم گرمایشی مشکلی ایجاد نمی کند و گرمای ایجاد شده در حین تولید بخار گرم آزار دهنده نمی باشد و در واقع یک عامل مثبت در فصول سرد می باشد.

 

 

اگر شما نیز در فصول سرد سال دائما دچار سرماخوردگی و گرفتگی بینی و از همه مهمتر مشکلات سینوسی می شوید پیشنهاد ما به شما خرید دستگاه بخور صورت ارزان می باشد تا با فراهم آوردن امکان بخور صورت و تامین رطوبت هوا در کاهش علائم بیماری می شود.

 

 

یکی از مهمترین ویژگی های استفاده از دستگاه بخور گرم عدم نیاز به ضد عفونی کردن هر روزه مخزن دستگاه می باشد که به دلیل مکانیسم گرمایشی آن می باشد اما حدالمقدور هر روز آب مخزن را با آب پاکیزه و تمیز تعویض کنید.

 

 

یکی از توصیه پزشکان به افرادی که دچار بیماری سینوزیت می باشند در فصول سرد سال خرید دستگاه بخور صورت می باشد که با فراهم آوردن بخور کامل صورت، بینی و دهان با تامین رطوبت دستگاه تنفسی و مجاری بینی در بهبود و کاهش علائم بیماری بسیار موثر می باشد.

 

 

استفاده از دستگاه بخور گرم تنها محدود به کاهش علائم بیماری سرماخوردگی و سینوزیت نمی باشد، بلکه شما می توانید با استفاده از دستگاه بخور صورت دستی می توانید پوستی شاداب و با طراوت داشته باشید.

 

 

استفاده از بخور گرم صورت به همراه گیاهان دارویی مانند بابونه، اسطخودوس، گل همیشه بهار یا آویشن که بسته به نوع پوست شما متفاوت می باشد می تواند به شما در داشتن پوستی شاداب و بدون لک کمک شایانی داشته باشد.

 

 

در بسیاری از سالن های آرایشگاهی استفاده از دستگاه بخور گرم بهعنوان زمینه ساز پوست برای استفاده از ماسک های صورت بسیار مرسوم می باشد و دستگاه بخور صورت آرایشگاهی یکی از مهمترین وسایل مورد استفاده در این مکان ها می باشد.

 

 

استفاده از بخور گرم صورت می تواند در بهبود آکنه نیز بسیار موثر می باشد، در واقع استفاده از بخور گرم می تواند باعث بهبود گردش خودن مویرگی در پوست صورت می شود و شادابی را به پوست شما هدیه می دهد.

 

 

دستگاه صورت high tech یکی از انواع بخور گرم صورت ارزان قیمت می باشد که امکان بخور کامل صورت، دهان و بینی را برای شما فراهم می آورد، این محصول دارای ابعاد جمع و جوری بوده و یک نمونه از دستگاه بخور گرم خانگی می باشد.

 

 

این دستگاه می تواند برای درمان و تسکین عفونت های مجاری تنفسی و کمک به کاهش سرفه های خشک و سرماخوردگی های شدید و همچنین پاک سازی عمیق پوستی موثر باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی دستگاه بخور صورت پایه دار به لینک زیر مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از فروشگاه اینترنتی تک سبد می باشد.

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

خرید