خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

مشخصه های مرغوبیت یک ظرف فیروزه کوب


فیروزه کوبی هنری زیبا و چشم نواز می باشد که از نشاندن قطعات ریز سنگ فیروزه در کنار یکدیگر بر روی طروف مسی یا زیور آلات تشکیل می شود، این هنر از جمله هنر های جدید التاسیس ایرانی می باشد که در سال های اخیر رشئ چشم گیری پیدا کرده است.

 

 

سنگ فیروزه بکار برده شده در ساخت ظروف فیروزه کوبی موجب شده این هنر را به هنر عشق و علاقه تبدیل کند، این هنر زیبا در سال های اخیر در شهر اصفهان رشد چشم گیری داشته است و به عنوان یکی از هنر های دستی پر رونق این شهر شناخته شده است.

 

 

اگر شما قصد خرید فیروزه کوبی اصفهان را دارید به یکسری نکات باید توجه کنید تا کالای با کیفیت بالا و مرغوب خرید کنید. اولین عامل در کیفیت یکی محصول فیروزه کوبی، کیفیت سنگ فیروزه بکار برده شده در آن اثر می باشد که می تواند تاثیر چشم گیری بر روی قیمت یک محصول فیروزه داشته باشد.

 

 

تنوع محصولات فیروزه کوبی یکی از دلایل محبوبیت این هنر زیبا می باشد، یکی دیگر از عوامل موثر بر کیفیت و قیمت خرید محصولات فیروزه کوبی، میزان سنگ فیروزه بکار برده شده در تولید محصولات فیروزه کوبی می باشد  که هر چه میزان آن بیشت و با تراکم بالاتری باشد قیمت محصول بیشتر خواهد بود.

 

 

در هنگام خرید ظروف فیروزه کوبی به این نکته خوب توجه کنید که محصول را از فروشگاه های معتبر خریداری کرده و بهتر است اثری را خریداری کنید که دارای شناسنامه باشد تا از کیفیت و مرغوبیت کالا مطمئن شوید. زیرا بسیاری از کالاهای تقلبی در بازار صنایع دستی وجود دارد که شان هنری این محصولات را زیر سوال می برد.

 

 

در یک محصول فیروزه کوبی مرغوب که به دست هنرمند با تجربه ساخته شده باشد، فاصله بین سنگ های بکار برده شده بسیار اندک می باشد و این نشان از صبر و حوصله هنر مند فیروزه کوب دارد که تاثیر بسزایی در قیمت و کیفیت محصول فیروزه کوبی دارد.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات فیروزه کوبی اصفهان و خرید اینترنتی ظروف فیروزه کوبی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده. خرید مستقیم کالا با حذف واسطه ها به همراه قیمت مناسب یکی از مزایای همراهی با تک سبد می باشد.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید