خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

قیمت ظروف میناکاری اصفهان


هنر میناکاری یا میناسازی، هنری که در رسته صنایع دستی اصیل ایرانی با بیش از 5000 سال می باشد که بر روی زیر ساخت های مسی یا نقره، طلا، برنج و.... پیاده سازی می شود. این هنر زیبا از مهمترین سوغات های شهر اصفهان محسوب می شود.

 

 

شاید برای شما جالب باشد که بدانید بهترین میناکاری بر روی زیر ساخت طلا عمل می آید که به دیلیل عدم اکسید شدن طلا در حین پختن رنگ های مینایی می باشد. برای خرید اینترنتی میناکاری اصفهان از معتبر ترین مراکز فروش میناکاری به لینک خرید ارائه شده در صفحه مراجعه نمائید.

 

 

هنر میناکاری به دلیل ظرافت و زیبایی که دارد به عنوان سرآمد صنایع دستی این شهر شناخته شده است و میناکاری روی مس در اصفهان از مهمترین صنایع دستی این شهر می باشد برای اطلاع از قیمت خرید انواع ظروف میناکاری به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نمائید.

 

 

 

نقش و نگارهای روی ظروف میناکاری شده اصفهان یادآور آسمان لاجوردی می باشد و رنگ فیروزه ای این ظروف یادآور گنبدهای فیروزه این شهر می باشد. به جرات می توان گفت میناکاری اصفهان از  مهم‌ترین و زیباترین صنایع دستی ایران محسوب می شود.

 

 

 نقش‌های مینیاتوری، اسلیمی و ختایی بکار برده شده بر روی ظروف میناکاری زیبایی چشم نوازی به این محصولات داده است. برای اطلاع از قيمت انواع بشقاب ميناكاري اصفهان به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 

 

 

ظروف میناکاری اصفهان که دارای اصالت و پیشینه ای غنی می باشد و به دلیل لعاب کاری و کوره رفتن دارای قابلیت استفاده و شستشو می باشد. ظروف میناکاری دارای شفافیت و درخشنگدی خیره کننده ای می باشد که این درخشندگی و شفافیت مینا مرهون اکسید قلع بکار برده شده در تولید این محصولات می باشد.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.