خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

سوغات شهر اصفهان چی بخریم؟


اگر به شهر اصفهان سفر کردید و قصد خرید سوغات این شهر را دارید با ما همراه باشید با معرفی برجسته ترین صنایع دستی این شهر که به نوعی نماد فرهنگ و سلیقه هنری هنرمندان چیره دست اصفهانی می باشد.

 

 

تنوع صنایع دستی شهر اصفهان این امکان را برای بازدیدکنندگان از این شهر فراهم می آورد که با توجه به سلیقه هنری و همچنین بودجه در نظر گرفته شده برای تهیه سوغات محصول مورد نظر خود را خرید کنند، در واقع تنوع صنایع دستی این شهر حجم وسیعی از سلایق را پوشش می دهد.

 

 

اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای که هر ساله پذیرای گردشگران داخلی و خارجی بسیار می باشد، بخش اعظمی از تولید و فروش صنایع دستی کشور را به خود اختصاص می دهد، صنایع دستی در این شهر یکی از منابع درآمد خانوار ها می باشد.

 

 

یکی از انواع صنایع دستی این شهر هنر فیروزه کوبی می باشد که هر چند این هنر از خراسان برخواسته اما در حال حاضر مهد این هنر زیبا و چشم نواز اصفهان می باشد و خرید ظروف فیروزه کوبی اصفهان یکی از گزینه های خرید صنایع دستی در بین گردشگران داخلی و خارجی می باشد.

 

 

در کنار هنر فیروزه کوبی می توان به هنر اصیل میناکاری اشاره کرد، میناکاری به دلیل داشتن تنوع محصولات و همچنین کاربردی بودن آنها در بین گردشگران بسیار محبوب می باشد. شما حتی اگر سقف محدودی برای خرید سوغات داشته باشید احتمال زیاد می توانید یک بشقاب کوچک میناکاری را تهیه کنید.

 

 

میناکاری و فیروزه کوبی اصفهان جز صنایع دستی پر طرفدار این شهر محسوب می شوند که هر ساله می تواند سهم خوبی از بازار فروش صنایع دستی را چه در داخل و چه در خارج از کشور به خود اختصاص دهد.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات فیروزه کوبی و خرید محصولات فیروزه کوبی اصفهان به وب سایت فروشگاه یک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه سال نو بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید