خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

فواید استفاده از دستگاه بادکش طبی 6 سر


یکی از روش های موضعی درمان چاقی استفاده از روش بادکش طبی بدن می باشد، در واقع می توان چاقی های ناشی از انباشته شدن چربی ها در برخی از نقاط بدن مانند شکم و ران ها را با استفاده از بادکش طبی گرم را به طور موضعی کم کرده.

 

 

بادکش یا حجامت خشک یکی از انواع روش های طب سنتی می باشد که این روزها نیز بسیار مورد استفاده قرار می کیرد، عمده استفاده از این روش برای کاهش دردهای ناشی از خستگی روزانه و اسپاسم های عضلانی می باشد. با این روش با صرف هزینه کمتر و همچنین مضرات کمتر می تواند از بسیاری از دردها در امان بود.

 

 

با استفاده از دستگاه حجامت خانگی می توان بسیاری از دردهای ناشی از گرفتگی عضلات را درمان کرد. در این روش یک عدد فنجان پلاستیکی بر موضع مورد نظر قرار گرفته و با ایجاد خلا در محل قرار گیری و ایجاد وکیوم پوست را به درون خود کشیده.

 

 

یکی از روش های کاهش وزن و رفع سلولیت های پوستی استفاده از بادکش طبی بدن می باشد، استفاده از این روش برای رفع چاقی مزایای این به همراه دارد از جمله کمک به بهوبد گردش خون  که موحب بهبود خونرسانی به عضلات و بافت های بدن شده.

 

 

با افزایش خون رسانی به اندام های بدن،  مایعات و سموم اضافی از آنها دفع شده و اکسیژن بیشتری به بافت های بدن می رسد.  در واقع استفاده از دستگاه بادکش خانگی می تواند با بهبود گردش خون و دفع سموم و آب اضافی که موجب مشکلات وزن شما  می باشد در روند لاغری به شما کمک کند.

 

 

استفاده از روش بادکش یا حجامت خشک می تواند در دفع مواد زائد و تخلیه عفونت های موضعی و سموم ناشی از گزش مار و حشرات باشد. استفاده از این روش تاثیر بسزائی در درمان دردهای سیاتیکی و دردهای شدید ناحیه کمری دارد و  در درمان یبوست تاثیر بسزایی دارد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت دستگاه حجامت به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 17900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید