خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

فواید آبمیوه های طبیعی برای کودکان


اکثر کودکان معمولا از خوردن میوه خود داری می کنند اما از نوشیدن آبینوه ها لذت میبرند و اکثرا درخواست آبیموه می کنند که شاید خانواده ها به دلیل راحتی در دسترس بودن آبمویه های صنعتی از آنها برایشان تهیه می کنند که می تواند مضر باشد.

 

 

آبیموه های صنعتی به دلیل دارا بودن مقادیری شکر و مواد نگهدارنده می توانند برای سلامتی کودکان مضر باشد اما آبیموه های طبیعی به دلیل خواص بیشمار و رنگ و مزه طبیعی نه تنها برای سلامت یکودکان مضر نمی باشد بلکه برای رشد و سلامتی آنها بسیار مفید می باشد.

 

 

از جمله آبیموه های بسیار خوشمزه و دارای فواید بیشمار، آب انار می باشد که حاوی پتاسیم، فولات و آنتی‌اکسیدان‌ها زیادی می باشد که برای سلامت و رشد کودکان بسیار مفید می باشد. اما شاید خانواده ها به خاطر سخت بودن تهیه این آبیموه در خانه از خوردن آن صرف نظر کنند.

 

 

ما در اینجا محصولی را به شما معرفی می کنیم که می توانیدبراحتی و بدون دردسر آب انار طبیعی در خانه تهیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید. شما می توانید با  آب میوه گیری دستی انار به سرعت و بدون نیاز به برق یک آب انار طبیعی برای کودکان خود تهیه کنید.

 

 

آب میوه گیری دستی اهرمی، نمونه ای از آبیموه گیری های دستی می باشند که به شما این امکان را می دهد علاوه بر آب انار، آب سایر مرکبات از جمله لیمو، پرتقال، گرییپ فورت و ...را بگیرید. این آبیموه گیری ها دارای دسته اهرمی بسیار قدرتنمد می باشند.

 

 

شما می توانید با خرید آب میوه گیری دستی فلزی بیتا علاوه بر اینکه آب انواع مرکبات و انار را تهیه نمائید. از تولید کنندگان داخلی نیز حمایت کنید و در جهت گردش چرخ اقتصاد کشور گامی موثر برداشته.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید آب میوه گیری دستی به صورت آنلاین به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل از تخفیفات ویژه این فروشگاه بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 165000 تومان

خرید