خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

فروشگاه سفره قلمکار اصفهان


یکی از هنرهای دستی ایرانی که شهرت جهانی دارد هنر قلمکاری می باشد، این هنر را که بیشتر با نام شهر اصفهان می شناسند عبارت است از نقش اندازی بر روی پارچه های پنبه ای از جمله کرباس با استفاده از قالب های چوبی و رنگ های طبیعی.

 

 

قلمکاری که از جمله هنرهای اصیل و بومی ایران و شهر اصفهان می باشد به منظور رقابت با پارچه های چینی در زمان های خوانین مغول اختراع شده است. این هنر در طول سالیان دراز دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته اما همچنان حفظ شده و محبوب می باشد.

 

 

یکی از انواع محصولات قلمکاری، سفره قلمکار اصفهانی می باشد که در گذشته بسیار مورد استفاده در خانواده ها بوده است و استفاده از این سفره های پارچه ای به جای سفره های پلاستیکی مرسوم بوده که نقش بسزایی در سلامت خانوده ها داشته.

 

 

استفاده از محصولات قلمکاری در شهر اصفهان رسمیت بیشتری دارد هر چند این هنر دوستدارنی از سایر شهر ها و کشور ها نیز دارد. اگر به شهر اصفهان بروید شاهد تعدد فروشگاه سفره قلمکار اصفهان در بازار قیصریه میدان نقش جهان این شهر خواهید بود.

 

 

سفره قلمکاری علاوه بر اینکه می تواند به عنوان یک سفره سنتی مورد استفاده قرار گیرد می تواند به عنوان یک رومیزی سنتی نیز استفاده شود شما می توانید طرح ها و رنگ های مختلفی از این سفره را تهیه کنید و به منظور رومیزی استفاده کنید.

 

 

خرید سفره قلمکاری اصفهان می تواند یک گزینه مناسب به عنوان سوغاتی این شهر باشد که علاوه بر زیبایی چشم نواز کاملا کاربردی نیز می باشد و شما می توانید برای گرد هم آوردن خانواده با یک غذای لذیذ به دور یک سفره سنتی از آن استفاده کنید.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات قلمکاری اصفهان و خرید اینترنتی سفره قلمکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید. با تک سبد خرید کالای اصل و با کیفیت را تجربه کنید.

 

 

برای مشاهده وخرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید