خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی swf


اگر شما نیز به این نتیجه رسیده اید که یک دستگاه تصفیه آب بخرید و باید تصمیم بگیرید که چه دستگاه تصفیه آب و با چه سیستمی بخرید، دستگاه تصفیه آبی را باید انتخاب کنید که بدون اضافه کردن چیزی به آب آلاینده های آب را به خوبی حذف کرده و یک آب سالم و بهداشتی در اختیار شما قرار دهد.

 

 

یک دستگاه تصفیه آب خانگی مرغوب علاوه برحذف بوی بد آب می تواند کلر، سرب، آزبست، باکتری ها و سایر مواد شیمیایی موجود در آب را حذف کرده و یک آب سالم و بهداشتی برای شرب تهیه نماید. دستگاهی که دارای کیفیت خوب عملکرد باشد و سال ها بتوانید از آن استفاده کنید.

 

 

اگر شما فضای کمی در آشپزخانه خود دارید و از خرید دستگاه تصفیه آب می خواهید صرف نظر کنید، باید به شما بگوییم که نمونه ای از دستگاه تصفیه آب وجود دارد که دارای ابعاد کوچکی بوده و براحتی بر سر شیر آب وصل می باشد و بدون نیاز به برق کار می کند.

 

 

دستگاه تصفیه آب خانگی swf، یک نمونه از دستگاه های تصفیه آب خانگی از مدل سرشیری می باشد. بدنه این دستگاه از جنس پلاستیک مرغوب و با کیفیت می باشد. این دستگاه تصفیه آب قابلیت استفاده بر سر هر شیر آبی را دارد و برای وصل کردن آن نیاز به مهارت خاصی ندارد.

 

 

این دستگاه جز بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که دارای دو فیلتر کارتریج سرامیکی و نانو KDF می باشد که در دو مرحله آب را تصفیه می کند. لازم بذکر می باشد کاتریج سرامیکی این دستگاه تصفیه آب خانگی قابل تعویض و همچنین قابل شستشو می باشد.

 

 

طراحی  این دستگاه تصفیه آب در مدخل ورودی به گونه ای می باشد که دارای  زاویه کوتانژات می باشد که به سادگی بسته نمی شود. ابعاد این دستگاه تصفیه آب خانگی حدود 6*10*12 سانتی متر می باشد و وزنی معادل 260 گرم دارد.

 

 

برای مشاهده ویژگی های این محصول و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و از خرید کالای اصل و با کیفیت لذت ببرید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

خرید