خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

مزایای استفاده از درب پلاستیکی مغناطیسی آسان مش


برای صرفه جویی در انرژی علاوه بر نیاز به استفاده از وسایل کم مصرف نیاز به استفاده از راهبردهایی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی می باشد، یکی از مواقعی که نیاز به صرفه جویی در مصرف انرژی به وضوح به چشم می خورد در فصل زمستان می باشد که استفاده از وسایل گرمایشی متداول می باشد.

 

 

 

در فصول سرد سال تنها استفاده از یک سیستم گرمایشی بهینه نمی تواند پاسخ گویی نیاز شما برای مصرف بهینه انرژی باشد، شما در این فصول باید از هدر رفت انرژی گرمایشی نیز جلوگیری کنید به عنوان مثال استفاده از درز گیرها یا درب های پلاستیکی برای جلوگری از هدر رفت گرما از ساختمان می باشد.

 

 

 

از مهمترین مکان هایی که میزان مصرف انرژی در آنها بالا می باشد ادارات و ساختمان های کاری بوده که معمولا به دلیل حجم بالای رفت و آمد نیاز به باز و بسته شدن درب زیاد بوده و هر بار باز و بسته شدن درب می تواند منجر به خروج گرما از ساختمان شود.

 

 

در چینین مواردی می توان از پرده های پلاستیکی یا همان درب های پلاستیکی استفاده کرد تا مانعی برای خروج هوای گرم باشند، درب پلاستیک مغناطیسی محصولی جدید با طراحی کاملا کاربردی می باشد که به منظور استفاده در مکان های پر رفت و آمد طراحی شده اند.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

 Ø®Ø±ÛŒØ¯

یکی از برند های تولید درب های مگنتی در ایران که تا کنون توانسته است بسیار موفق ظاهر شود، شرکت آسان مش می باشد که با تولید محصولاتی با کیفیت جهانی توانسته است نیاز مخاطبان ایرانی را تامین نماید.

 

 

 

با خرید درب پلاستیک آهنربایی آسان مش شما می توانید براحتی از آن بر روی چهرچوب های مختلف استفاده کنید و از مزایای این درب در کاهش هزینه ها بهرمند شوید.

 

 

یکی از ویژگی های این درب های مگنتی، عرض های متفاوتی هست که برای این محصول در نظر گرفته شده است که متناسب با درب های ورودی مختلف طراحی شده است.