خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید آب میوه گیری دستی ایرانی حمایت از کالای ایرانی


در سال های اخیر شعار حمایت از صنعت گر ایرانی و خرید کالای ایرانی بسیار مرسوم شده است و تلاشی در جهت توسعه  و رونق صنایع داخلی صورت گرفته. یکی از دلایلی موجب رغبت مصرف کننده برای خرید کالای ایرانی می شود کیفیت محصولات می باشد.

 

 

آب پرتقال گیری دستی اهرمی چهار فصل بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101یک محصول کاملا ایرانی می باشد که به منظور رقابت با نمونه های خارجی به دست صنعتگران ایرانی ساخته شده است. یکی از مهمترین فاکتور های این محصول کیفیت بالای آن می باشد.

 

 

آب میوه گیری دستی فلزی بیتا مدل BITA 101 دارای بدنه ای از جنس چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز ضد زنگ می باشد و بدون نیاز به برق به راحتی کار می کند. این محصول دارای یک دسته اهرمی قدرتمند می باشد که به شما کمک می کند براحتی آب انواع مرکبات و انار را بگیرید.

 

 

این محصول دارای دسته و چرخ دنده هایی از جنس فولاد آبکاری شده می باشد که دارای کیفیت بالایی می باشد. آب میوه گیری دستی انار دارای یک کفی مخصوص قرار دادن ظرف آبمیوه می باشد و استفاده از این محصول را راحتر می کند.

 

 

این محصول ایرانی که از دارای بهترین کیفیت می باشد دارای ابعاد 13*26*38 سانتی متر و قطر محفظه آبگیری آن حدود 11 سانتی متر بوده. این محصول به صورتی کاملا دستی می باشد و بدون نیاز به برق کار می کند.

 

 

آب میوه گیری دستی اهرمی  بیتا دارای کاسه و تفاله گیر آلومینیومی پرداخت شده ضد زنگ به همراه دسته و چرخ دنده های از جنس فولادی آبکاری شده می باشد با استفاده از این محصول می توانید براحتی آب انواع میوه ها از جمله انار، پرتقال، انگور، لیمو، گریپ فروت و دیگر مرکبات را بدون مزه تلخی در آن تهیه کنید.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید آب میوه گیری دستی ایرانی به فروشگاه اینترنتی تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل از تخفیفات ویژه بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 165000 تومان

خرید