خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید هدیه میناکاری در اصفهان


میناکاری یا میناسازی، هنر با نقوش زیبا و اصیل ایرانی که نشان از استعداد هنرمندان چیره دست ایرانی دارد. رنگ های لاجوردی مورد استفاده در این هنر با طرح های نقوش اسليمي و ختايي، گل و مرغ، شکارگاه و صورت‌سازي زیبایی خیره کننده به محصولات میناکاری می دهد.

 

 

بدون شک خرید مینا کاری در اصفهان یکی از مهمترین صنایع دستی این شهر می باشد و اصالت صنایع دستی ایرانی را به رخ می شکد. هنری که شهرت جهانی دارد. عمده ترین روشی که در حال حاضر برای تولید میناکاری مورد استفاده قرار می گیرد روش مینای نقاشی  بوده که از زمان صفویان به جا مانده است.

 

 

یکی از مهمترین ویژگی های محصولات میناکاری عدم استفاده از رنگ سفید می باشد که نکته قابل تاملی می باشد، به طوری که در صورت نیاز به رنگ سفید هنرمند میناکار با ظرافت و دقت بسیار رنگ سفید لعاب ظرف میناکاری را جایگزین می کند.

 

 

این روزها قاب های بسیار زیبایی با تلفیق هنر میناکاری و قاب های چوبی وارد بازار صنایع دستی شده و خرید قاب میناکاری نه تنها به عنوان وسیله تزئینی بلکه به عنوان هدیه یا هدیه تبلیغاتی بسیار مورد استقبال می باشد. ترکیب میناکاری در کنار چوب زیبایی چشم نواز و بی نظیر به این محصول می دهد.

 

 

قاب میناکاری معرق و مینا طرح نگاره، نمونه ای زیبا از قاب بشقاب میناکاری می باشد که ترکیبی بینظیر از  معرق کاری ، قاب چوبی و بشقاب مینا می باشد. ابعاد این قاب زیبا 2.8*28*28سانتی متر بوده و یک هدیه بسیار زیبا و شکیل برای عزیزان شما می باشد.

 

 

پس اگر به دنبال خرید هدیه میناکاری می باشید می توانید یک قاب بشقاب میناکاری بسیار زیبا تهیه کنید که علاوه بر زیبایی بسیار مقرون بصرفه نیز می باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده متنوع ترین محصولات میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده و از خرید کالای ایرانی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب لذت ببرید.

 

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید