خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید سفره قلمکار اصفهان سوغات ارزشمند


یکی از برنامه ریزی های نوروزی افراد سفر کردن به شهر های مختلف کشور می باشد، در واقع با سفر کردن به این نقاط علاوه بر بازدید مکان های تاریخی با صنایع دستی و سوغات مرمدمان آن شهر نیز آشنا می شوند، در واقع صنایع دستی هر شهری به نوعی بیانگر فرعنک و شیوه زندگی مرمان آن خطه می باشد.

 

 

یکی از شهر هایی که در ایام تعطیل بخصوص ایام عید پذیرای مهمان های نوروزی فراوانی می باشد شهر تاریخی و هنری اصفهان می باشد، این شهر یکی از قطب های اصلی صنعتگردشگری ایران محسوب می شود و هر ساله بیشترین آمار گردشگر داخلی و خارجی را دارد.

 

 

در کنار جاذبه های گردشگری تاریخی یکی از مواردی که باعث جذب گردشگران داخلی و خارجی به این شهر می شود تنوع صنایع دستی این شهر بوده، که نشان از فرهنگ و هنر غنی مردمان این شهر دارد که این شهر را به عنوان یکی از بزرگترین شهر های تولید صنایع دستی در ایران تبدیل کرده است.

 

 

از جمله صنایع دستی این شهر می توان به انواع محصولات میناکاری، قلمکاری، فیروزه کوبی، قلمزنی و خاتم سازی اشاره کرد. اگر شما به بازار های سنتی این شهر از جمله میدان نقش جهان سری زده باشید با دنیایی از طرح و رنگ هنر ایرانی مواجه می شوید.

 

 

از جمله صنایع دستی کاربردی و زیبایاین شهر می توان به انواع محصولات قلمکاری از جمله سفره قلمکار اصفهان اشاره کرد که نمادی از سنت و فرهنگ اصیل ایرانی دارد. هنری که در طول سالیان دراز دستخوش تغییر قرار نگرفته است.

 

 

با ورد به بازار قیصریه میدان نقش جهان شما شاهد دیوار های پوشیده با پارچه های قلمکار می باشید که نوید کارگاه های تولید پارچه قلمکار اصفهان را می دهد، در واقع این بازار مرکز خرید عمده سفره قلمکار در این شهر می باشد.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید اینترنتی سفره قلمکار اصفهان به لینک یزر مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و مرغوب از تخفیفات فروشگاه اینترنتی تک سبد بهرمند شوید.

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول