خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

ساعت دیواری میناکاری با قاب خاتم، تلفیقی از هنر های دستی


 صنایع دستی هر منطقه ای بیانگر شناخت زیبایی و هنر و اندیشه هنری مردمان آن خطه می باشد، صنایع دستی در هر سرزمینی می تواند یکی از منابع بهروره اقتصادی باشد.

 

 

 

در واقع صنایع دستی در هر کشوری بیانگر اندیشه هنری و هویت ملی مردمان آن منطقه می باشد، صنایع دستی دارای هویت بومی بوده و می تواند یک جاذبه خوب برای گردشگران خارجی باشد.

 

 

 

یکی از راه های ماندگاری صنایع دستی در دنیای امروزی کاربردی کاردن آن و ایجاد فرهنگ خرید و استفاده از صنایع دستی در زندگی روزمه می باشد که این امر به همت هنرمندان خوش ذوق میسر می شود.

 

 

 

یکی از راه های کاربردی کردن صنایع دستی تلفیق چندین رشته از صنایع دستی در تولید یک اثر هنری می باشد که بتواند یک محصول زیبا و کاربردی را تولید نماید.

 

 

 

هنرمندان اصفهانی در این زمینه تلاش های بیشماری داشته اند و توانسته اند با تلفیق هنر میناکاری و خاتم کاری محصولا زیبا و فاخری را تولید نمایند که چشم هر هنر دوست علاقه مندی را به خود خیره می کند.

 

 

 

به منظور بهره وری بیشتر از صنایع دستی در زمینه توسعه اقتصادی، فعالان این زمینه در تلاش هستند با تلفیق هنر سنتی و مدرنیته، صنایع دستی را کاملا کاربردی نموده.

 

 

  

یکی از انواع محصولات حاصل تلفیق صنایع دستی و مدرنیته، ساعت دیواری میناکاری می باشد که یک محصول کاملا کاربردی و هنری می باشد.

 

 

در واقع تلاش هنرمندان برای تولید صنایع دستی کارآمد به منظور درک کردن و فهمدین هنر و صنایع‌دستی می باشد، در واقع هدف اصلی این هنرمندان تلاش برای بردن صنایع دستی به خانه های مردم می باشد.

 

 

  

خرید ساعت دیواری میناکاری، می تواند روح هنر را به خانه های سرشار از زندگی مکانیکی و سرد امروزی گسیل داده و ما را با هنر آشتی دهد.

 

 

 

فروشگاه تک سبد به عنوان یکی از عرضه کنندگان مستقیم صنایع دستی میناکاری اصفهان، به عنوان یکی از بزرگترین مراکز خرید عمده ساعت دیواری میناکاری مجموعه ای بینظیر از این محصول را گرد هم آورده است.

 

 

 

 

در این محصول زیبا که از تلفیق دو هنر خاتم کاری و مسناکاری استفاده شده است، صفحه ساعت یک قاب گرد میناکاری می باشد و قاب مورد استفاده با هنر اصیل خاتم کاری اصفهان به زیبایی تزئین شده است.

 

 

 

یکی از راه های رونق بازار تولید و فروش صنایع دستی ایجاد زمینه ای برای تلاش و تکاپوی برای تولید و خلق آثار هنری با طرح ها و ایده های نو می باشد تا بتوانند محصولاتی جدید و کاربردی تولید کنند.

 

 

 

یکی از مهمترین عوامل در رشد تولید و فروش صنایع دستی نیاز به تلفیق علم و تجربه می باشد، در واقع هنرمند باید از علم روز استفاده کند تا بتوانند پاسخی مناسب به نیاز مشتاقان به صنایع دستی بدهد.

 

 

ساعت میناکاری می تواند یک هدیه زیبا و چشم نواز برای عزیزان شما باشد و همچنین می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نفیس برای سازمان ها و شرکت ها مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

برای مشاهده انواع مدل ساعت دیواری میناکاری و خرید عمده ساعت میناکاری به وب سایت تک سبد مراجعه نموده. خرید راحت و مطمئن را با تک سبد تجربه کنید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 68000 تومان

خرید