خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید ساعت میناکاری حمایت از صنایع دستی کاربردی


با توجه به اهمیت موضوع صنایع دستی و اهمیت داشتن برنامه ریزی مدون در جهت آموزش، حفظ و احیاء و حمایت صنایع دستی به منظور توسعه کمی و کیفی این صنایع در سال های گذشته قدم های خوبی در این جهت برداشته شده است.

 

 

صنایع دستی در هر منطقه ای در ابعاد فرهنگی و اجتماعی نقش بسزایی دارد و صنایع دستی هر منطقه ای به نوعی هویت مردمان آن منطقه را در طول تاریخ نشان می هد. در واثع خلاقیت بکار برده شده در ساخت صنایع دستی نقش بسزایی در توسعه و پیشبرد پایدار مردمان داشته است.

 

 

هنر مینا کاری یا میناسازی که نماد فرهنگ، تمدن و هنر ملت ایران می باشد با بیش از 5 هزار سال سابقه از دیر باز برای تزئین سطح فلزات بکار گرفته میشده. مینا که نام مونث مینو می باشد به معنی بهشت بوده و واقعا با دین محصولات میناکاری گویی گوشه ای از زیبایی های بهشت به نمایش گذاشته شده است.

 

 

با توجه به اهمیت حمایت از صنایع دستی در امر اشتغال زایی و درآمد زایی ارزی در زمینه رشد و توسعه کارگاها های میناسازی نیز اقدامات زیادی صورت گرفته است. محصولات متنوع میناکاری نشان از خلاقیت هنرمند میناکار دارد که از این میان می توان به ساعت دیواری طرح مینا اشاره کرد.

 

 

یکی از مهمترین شروط ماندگاری صنایع دستی عجین شدن با زندگی روزمره مردم می باشد به عنوان مثال با خرید ساعت دیواری میناکاری به طور کاملا کاربردی از یک محصول هنری در زندگی روزمره استفاده شده است.

 

 

هنر میناکاری دارای رنگ و بوی اقلیم و فرهنگ ایرانی می باشد و به همین دلیل در بسیاری از کافه و رستوران های سنتی از صنایع دستی از جمله ساعت دیواری میناکاری اصفهان استفاده می شود تا به نوعی بیانگر فرهنگ و هنر غنی ایرانی باشد.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید عمده ساعت دیواری میناکاری به فروشگاه اینترنتی تک سبدمراجعه نموده و از خرید کالای اصل و بدون واسطه لذت ببرید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

خرید