خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

جشنواره فروش عیدانه ساعت دیواری میناکاری با قاب خاتم اصفهان


استفاده از هنر های دستی در طراحی و دکوراسیون داخلی می تواند اصالت فرهنگ و هنر ایرانی را به محیط بازگرداند، در عصر تکنولوژی و ماشین این هنر های دستی می باشند که روح زندگی را جاری می سازند.

 

 

با توجه به اینکه ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع دستی در جهان می باشد، این امر نشان از تنوع محصولات صنایع دستی ایرانی دارد که با ورود به بازار های سنتی شهر های مختلف شاهد این تنوع محصولات می باشید.

 

 

در واقع هنرمند ایرانی با ساخت هر اثر هنری گویی فرهنگ، اندیشه و ذوق هنری ایرانی را با دستان هنرمند خود به عرصه ظهور می رساند و این نشان از قدرت فهم و درک زیبایی از جانب هنرمند ایرانی دارد.

 

 

از انواع هنر های دستی اصیل ایرانی می توان به هنر زیبا و چشم نواز میناکاری یا میناسازی اشاره کرد، این هنر چشم نواز ریشه در فرهنگ و هنر ایرانی دارد.

 

 

از آنجایی که هنر را نمی توان در یک محدود جغرافیایی مبحوس نمود، هنر میناکاری نیز در بسیاری از کشورهای دیگر در حال طراحی و تولید می باشد ولی به جرات می توان گفت حرف اول تولید میناکاری را ایران می زند.

 

 

تنوع محصولات میناکاری در ایران نشان از محبوبیت این رشته هنری دارد، هنری که ظرافت و دقت حرف اول را در آن میزند، هنری بس زیبا و اصیل که ریشه در باورها و فرهنگ مردمان ما دارد.

 

 

یکی از انواع محصولات میناکاری که علاوه بر جنبه تزئینی خود کاملا کاربردی می باشد، ساعت دیواری طرح میناکاری را می توان نام برد که یک اثر فرهنگی – هنری محسوب می شود و می تواند به عنوان یک المان سنتی - تزئینی در دکوراسیون مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

این محصول زیبا که به دست هنرمندان اصفهانی ساخته می شود دارای تنوع طرح، رنگ و اندازه می باشد، در واقع همین خاصیت تنوع محصولات میناکاری می باشد که این هنر را محبوب کرده است.

 

 

یک هنرمند میناکار در ساخت انواع مدل ساعت دیواری میناکاری باید بسیار دقیق عمل نماید تا تمام عناصر طرح بکار برده شده میناکاری با یکدیگر اتحاد و هماهنگی داشته باشد.

 

 

در واقع هنرمندان اصفهانی که ظرافت و دقت هنرشان زبانزد عام و خاص می باشد و همین امر موجب جهانی شدن هنر میناکاری اصفهان شده و محصولات میناکاری اصفهان دارای گواهینامه کیفیت از یونسکو گردانیده است.

 

 

هنرمند میناکار اصفهانی با صبر و حوصله در طراحی ساعت دیواری میناکاری، تمام تلاش خود را برای ایجاد هماهنگی و هارمونی در طرح ، بافت و رنگ این اثر هنری دارد.

 

 

 

ابتکارات هنری از مهمترین خصیصه هنرمندان اصفهانی می باشد که توانسته اند هنر میناکاری را در کنار هنر ظریف خاتم آورده و این ساعت زیبا را چشم نواز تر نمایند. ساعتی با صفحه میناکاری شده و قاب چشم نواز خاتم که دل هر بیننده ای را می رباید.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری و خرید اینترنتی ساعت دیواری میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده و ضمن یک خرید راحت و مطمئن از تخفیفات ویژه سال نو بهرمند شوید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 68000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید