خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید ساعت طرح میناکاری حمایت از صنایع دستی کشور


صنایع دستی هر سرزمینی جوهره فرهنگ، دانش و اندیشه هنری مردمان آن سرزمین در طول سالیان می باشد که در تکامل بشری نقش بسزایی داشته است و مردم هر سرزمینی بسته به نوع اقلیم و مواد در دسترس و همچنین با توجه به نیاز های خود اقدام به تولید انواع صنایع دستی کرده اند.

 

 

به دلیل تنوع اقلیم های آب و هوایی و همچنین مواد اولیه که بنا بر این اقلیم در دسترس مردمان بوده است، در مناطق مختلف شاهد تولید صنایع دستی مختلف می باشیم که در واقع بومی آن منطقه می باشند.

 

 

یکی از دلایل ماندگاری صنایع دستی در طول روزگاران مختلف، جنبه کاربردی بودن آنها می باشد و همچنین عدم نیاز به تجهیزات پیچیده و متوع برای تولید این صنایع و عدم نیاز به سرمایه گذاری کلان و مکان با فضای زیاد برای تولید.

 

 

در واقع صنایع دستی هر کشوری به نوعی باینگر تمدن، فرهنگ و هنر مردمان آن کشور در طول سالیان دراز می باشد که نشات گرفته از اندیشه هنری مردمان آن خطه می باشد و ایران از این لحاظ دارای سومین رتبه جهانی می باشد.

 

 

یکی از مهمترین ویژگی های صنایع دستی، یکتایی اثر می باشد که با استفاده از دست توسط یک یا چند نفر ساخته می شود و هر اثر با دیگر آثار کاملا متفاوت می باشد و مانند اثر انگشت منحصر بفرد می باشد.

 

 

ایران با دارا بودن تعدد صنایع دستی تولیدی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع دستی جهان می باشد که می تواند از طریف فروش صنایع دستی از جمله هنر میناکاری در بازار های جهانی به درآمد زایی ارزی مناسبی دست پیدا کند.

 

 

یکی از مهم ترین راز های ماندگاری صنایع دستی کاربردی کردن محصولات صنایع دستی می باشد که نیاز به اندیشه خلاق هنرمند دارد به عنوان مثال ذوق و خلاقیت هنرمند میناکار اصفهانی را می توانید در تهیه ساعت دیواری طرح میناکاری اشاره کرد.

 

 

در واقع اندیشه هنری و خلاق هنرمند میناکاری اصفهانی منجر به اثر بخشی و تولید محصولات متنوع میناکاری شده است که این امر موجب محبوبیت و ماندگاری این هنر زیبا شده است.

 

ساعت میناکاری با قاب خاتم یکی از انواع صنایع دستی میناکاری خلاقانه اصفهان می باشد که نمونه ای باریک اندیشانه از تلفیق هنر و صنعت مدرن در دستیابی که هدف عایی یعنی کاربردی شدن صنایع دستی در زندگی روزمره مردم می باشد.

 

 

انواع مدل ساعت دیواری میناکاری موجود در بازار نشان از خلاقیت و ذهن مثبت اندیش هنر مند میناکار در تولید این اثر هنری دارد، این محصول ه متشکل از یک صفحه میناکاری شده به همراه یک قاب زیبای خاتم می باشد که تلفیق دو هنر از هنرهای ظریفه را به خوبی به نمایش می گذارد.

 

 

علاوه بر کاربردی کردن محصولات صنایع دستی نیاز به ایجاد فرهنگ آشنایی و استفاده از صنایع دستی در بین مردم امری ضروری می باشد که در نهایت منجر به ماندگاری صنایع دستی و رونق بازار تولید و اشتغال زایی می شود. به این منظور بر پایی جشنواره های فصلی از جمله بازارچه های فروش ظروف میناکاری شده اصفهان می تواند نقش تعیین کننده ای در رسیدن به این هدف داشته باشد.

 

 

در مناسبت های مختلف انتخاب هدیه ساعت دیواری میناکاری، می تواند علاوه بر بعد هنری و زیبایی این هدیه ارزشمند، یک گام ارزشمند در جهت حمایت از تولید کنندگان صنایع دستی در کشور باشد که می تواند در جهت بهبود شرایط اقتصادی مردم کشورمان تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

 

اسن ساعت زیبا می تواند به عنوان یک اثر هنری کاملا کاربردی علاوه بر آنکه مناسب برای ساتفاده در خانه های شما باشد، به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای برند و کسب و کار شما بوده.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری اصفهان و خرید عمده ساعت دیواری میناکاری به وب سایت تک سبد مراجعه نموده. خرید کالای اصل، با کیفیت و قیمت مناسب یکی از صدها مزیت همراهی با تک سبد می باشد.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 68000 ريال

اطلاعات بیشتر و خرید