خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید دستگاه بخور صورت دستی ارزان در اصفهان


یکی از انواع دستگاه های رطوبت ساز خانگی، دستگاه بخور گرم می باشد که استفاده از این دستگاه در فصول سرد و خشک بسیار مرسوم می باشد که در ادامه به شرح برخی از مزیت های استفاده از این دستگاه خواهیم پرداخت.

 

 

علت مرسوم بودن استفاده از دستگاه بخور گرم در فصول سرد سال به دلیل این می باشد که هنگام کار کردن این دستگاه محیط و افزایش رطوبت هوا، محیط نیز گرم می شود.

 

 

اگر در فصل زمستان زیاد دچار سرما خوردگی و زکام می شوید و دارای بیماری سینوزیت می باشید می توانید با خرید دستگاه بخور صورت ایستاده و استفاده از اسانس های گیاهی مناسب این علائم را کاهش دهید.

 

 

یکی از مهمترین مزیت های استفاده از بخور گرم در هنگام سرما خوردگی تسریع در امر بهبودی عفونت های مجاری تنفسی می باشد.

 

 

از مهمترین مزیت های استفاده از دستگاه بخور گرم در هنگام سرماخوردگی، بهبود سرفه های ناشی از این بیماری می باشد بخصوص سرفه های خشک در واقع در فصل سرد تاثیر گذاری بخور گرم بیشتر از سرد می باشد.

 

 

استفاده از بخور گرم می تواند باعث پاکسازی عمیق پوست شود و به همین دلیل می باشد در بیشتر آرایشگاه ها استفاده از دستگاه بخور صورت آرایشگاهی مرسوم می باشد.

 

 

یکی از مهمترین ویژگی های دستگاه بخور گرم امکان اضافه کردن روغن ها و اسانس های گیاهی می باشد که به علت وجود المنت موجود در دستگاه امکان تلفیق بخور آب با اسانس و روغن را دارا می باشد.

 

 

یکی از مهمترین ویژگی های دستگاه بخور گرم نسبت به سرد عدم نیاز به شستشو و ضد عفونی کردن دائم آن می باشد که به دلیل استفاده از سیستم گرمایش برای تولید بخور گرم می باشد.

 

استفاده از دستگاه بخور صورت دستی می تواند یک بخور کامل صورت،بینی و دهان را برای شما فراهم می آورد و می تواند علاوه بر شادابی پوست در درمان بیماری های تنفسی بسیار موثر واقع شود.

 

 

یکی از مهمترین فواید استفاده از دستگاه بخور گرم کاهش میزان خرپف ناشی از خشکی گلو می باشد که با تامین رطوبت هوا و کاهش این میزان خشکی در کاهش خر و پف بسیار موثر می باشد.

 

 

یکی از دلایل پیری زودرس پوست کاهش رطوبت سطحی پوست می باشد که موجب خشکی و ترک پوست شده و پوست شادابی و طراوت خود را از دست داده و دچار چروک زودرس می شود.

 

 

یکی از انواع دستگاه بخور گرم، دستگاه بخور صورت high tech می باشد که یک دستگاه بخور صورت جمع و جور محسوب می شود و امکان بخور کامل صورت، بینی و دهان را برای شما فراهم می آورد.

 

 

این محصول دارای 24 ماه گارانتی شرکت تولید کننده می باشد که نوع کاربری این محصول خانگی بوده و در آرایشگاه ها نیز قابل استفاده می باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه بخور صورت ارزان قیمت به لینک زیر مراجعه نموده، خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با تک سبد می باشد.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

 Ø®Ø±ÛŒØ¯