خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید محصولات خاتم کاری ارزان قیمت اصفهان


هنر خاتم کاری برای تزئین محصولات متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد، هنری زیبا و جذاب که برای تزئین محصولات چوبی مورد استفاده قرار می گرد.

 

 

از هنر خاتم کاری برای تزئین انواع قاب آینه ، جعبه خاتم کاری، ساعت خاتم کاری استفاده می شود. از جمله پر استفاده ترین محصولات خاتم کاری می توان به جا قلمی خاتم کاری اشاره کرد.

 

 

انواع سطل و جا دستمالی خاتم کاری از دیگر محصولات خاتم کاری می باشد که می تواند زیبایی خیره کننده ای به اتاق یا پذیرایی شما بدهد.

 

 

جعبه خاتم کاری جواهرات، یکی دیگر از محصولات خاتم کاری می باشد که مورد پسند و انتخاب خانم ها می باشد و این به دلیل کاربردی بودن و زیبایی آن می باشد.

 

 

هنر خاتم‌سازی از گذشته تا کنون دارای طرفداران خاص خود در شهر های  شیراز و اصفهان می باشد و به همین دلیل در این شهر ها خاتم کاری زیادی تولید می شود.

 

 

اگر به شهر های شیراز و اصفهان سفر کردید و در پی خرید یک هدیه نفیس از آثار دستی این شهر می باشید، خرید جعبه خاتم كاري می تواند یک گزینه مناسب می باشد.

 

 

صنعت خاتم کاری دارای ارزش هنری بالایی می باشد که یک محصول خاتم کاری خوب باید دارای نقوش دقیق باشد که قرینه بودن تمامی گل‌ها و اشکال در سطح کار و زوایا و اضلاع لازمه آن می باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترتی جعبه خاتم کاری شده به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 21900  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید