خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید حشره کش برقی ارزان | تک سبد


یکی از نگرانی های مادرانی که فرزندان نوپا در خانه دارند در فصول گرم سال، ترس از گزیده شدن توسط حشرات موذی می باشد، زیرا در این فصول پشه و مگس ها و بسیاری از سویک های پرنده به طور آزار دهنده ای در همه جا حضور دارند.

 

 

شاید یکی از راه هایی که مادران برای رهایی از مزاحمت این حشرات بکار میبرند، استفاده از حشره کش های شیمیایی باشد که می تواند عوارض جبران ناپذیری بر روی سلامت کودک و همه افراد خانواده داشته باشد، بنابراین این روش نمی تواند یک روش امن و مطمئنی باشد.

 

 

گاها گمان می کنن استفاده از حشره کش برقی می تواند جایگزین خوبی برای حشره کش های شیمیایی باشد، در واقع حشره کش های برقی که از قرص های شیمیایی استفاده می کنند شاید ظاهری مانند اسپری ها نداشته باشند اما همان عوارض را بر روی سلامتی فرد خواهند داشت.

 

 

یکی از انواع حشره کش های برقی، لامپ حشره کش برقی می باشد محصولی جدید با طراحی متفاوت که به شما کمک می کند بدون نیاز به انواع حشره کش های شیمیایی براحتی از شر حشره های موذی مانند مگس، پشه و انواع سوسک های چرنده خلاص شوید.

 

 

این محصول یک حشره کش برقی ارزان می باشد که بدون نیاز به هیچ فرابند شیمیایی و تنها با تولید نور بنفش باعث جذب حشرات به سمت لامپ شده و در اثر برخورد با قسمت داخلی لامپ که دارای دمای بالایی می باشد از بین می روند.

 

 

این لامپ حشره کش می تواند بهترین گزینه برای اتاق کودکان باشد و بدون ترس از هر گونه مسمومیتی مورد استفاده قرار گیرد، حتی این لامپ می تواند به عنوان یک چراغ خواب زیبا نیز مورد استفاده قرار گرفته.

 

 

این لامپ حشره کش بسیار کم مصرف می باشد و دارای گرید مصرف انرژی A بوده و قابل استفاده برای خانه، محل کار بخصوص رستوران ها و اغذیه فروشی ها، باغ و ..... باشد. محصولی با نوردهی مناسب، کیفیت بالا و کاربردی که می تواند شما را از شر حشرات پرنده خلاص کند.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت :  39000 تومان

خرید