خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید عمده بشقاب میناکاری اصفهان ارزان قیمت


 در نوروز اکثر سفرها به سمت شهرهای تاریخی می باشد که دارای مناطق گردشگری و به طبع صنایع دستی مخصوص به خود می باشند از جمله این شهر ها شهر اصفها را می توان نام برد که علاوه بر مناطق گردشگری دارای تنوع صنایع دستی از جمله صنعت میناکاری می باشد.

 

 

هنر میناکاری که از هنر های اصیل ایرانی برای تزئین سطح فلزات می باشد دارای تاریخ و پیشینه ای غنی می باشد و از ایران به سایر کشورها منتقل شده است.

 

 

یکی از انواع محصولات میناکاری اصفهان، بشقاب میناکاری شده می باشد که از مهمترین ویژگی های آن می توان به تنوع رنگ و طرح در آن اشاره کرد.

 

 

با توجه به سابقه هنر میناکاری در اصفهان و حجم بالای تولید محصولات میناکاری در این شهر شما می توانید برای خرید عمده بشقاب میناکاری به این شهر مراجعه نمائید.

 

 

یکی از برند های تولیدی میناکاری در اصفهان میناکاری اسماعیلی می باشد که بشقاب میناکاری اسماعیلی یکی از نمونه های آن می باشد که دارای تنوع طرح، رنگ و اندازه می باشد.

 

 

خرید بشقاب میناکاری می تواند یک هدیه زیبا و ارزنده برای کسانی باشد که به هنر علاقه دارند و در واقع با دیدن این اثر هنری نفیس در دنیای هنر غوطه ور می شوند.

 

 

هنر میناکاری که هنر ظرافت و دقت می باشد به زیبایی توسط هنرمندان میناکار اصفهان طراحی و تولید می شود و سطح بالای کیفیت محصولت میناکاری اصفهان نشان از قدمت این هنر تاریخی در این شهر دارد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت بشقاب میناکاری به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

قیمت : 89000 تومان

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید