خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان | تک سبد


صنایع دستی ایرانی میراث ماندگار به جا مانده از نیاکان ما که نشنان از هویت تاریخی و ملی ما می باشد. صنایع دستی ایرانی دارایتنوع بسیار زیادی می باشد که نشان از گذشته درخشان و تمدن باستانی این مرز و بوم بوده و به نوعی بازگو کننده ذوق، سلیقه و هویت هنر ایرانیان می باشد.

 

 

شاید شما تصور کنید که صنایع دستی تنها جنبه سوغاتی دارد اما باید بگوییم که صنایع دستی بخش پویای دنیای امروز گردشگری می باشد که که گردشگران با خرید این محصولات جوهره و طبیعت فرهنگ بومی محل مورد بازدید را به خانه و محل خود می برند.

 

 

تولید فرآورده های صنایع دستی مراحل متعددی را طی می کند، یکی از صنایع دستی ایرانی که دارای سابقه و پیشینه ای طولانی نمی باشد هنر فیروزه کوبی می باشد، هنری که به دلیل سنگ فیروزه به کار برده شده در ساخت آن توانسته است طرفداران خاص خود را داشته باشد.

 

 

شما با خرید ظروف فیروزه کوبی نه تنها محصولی تزئینی را به خانه های خود خواهید برد،بلکه از خواص بینظیر سنگ فیروزه بکار رفته شده در این محصولات نیز بهرمند می شوید. این هنر یکی از هنرهای ظریفه برای تزئین فلزات می باشد.

 

 

اگر به شهر اصفهان سفر کرده باشید یکی از سوغاتی که بسیار مورد پسند می باشد، خرید فیروزه کوبی اصفهان بوده که به دلیل زیبایی و ظرافت خاص خود طرفداران خاص خود را دارد. باید خاطر نشان کنیم بیشترین مراحل تولید این محصولات به وسیله دست و ابزارهای دستی انجام می شود.

 

 

یکی از ویژگی های صنایع دستی داشتن بار فرهنگی با استفاده از طرح های اصیل و بومی می باشد ونشان از مهارت، ذوق و بینش انسان در تولید این آثار هنری می باشد.

 

 

برای مشاهده متنوع ترین صنایع دستی ایرانی و خرید اینترنتی فیروزه کوبی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید