خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید اینترنتی روکش صندلی ماساژور اتومبیل


یکی از انواع ماساژور های قابل حمل که حتی می توانید در حین کار کردن و رانندگی بدون دخالت دست از آن استفاده کنید روکش صندلی ماساژور ماشین می باشد، این روکش صندلی به دلیل ابعاد مناسب و وزن کم می تواند براحتی حمل شود و شما از آن استفاده کنید.

 

 

شما می توانید این روکش صندلی ماساژور را بر روی صندلی اتومبیل خود قرار داده و منبع تغذیه آن فندکی اتومبیل می باشد، بنابراین شما می توانید حتی از زمان گیر افتادن در ترافیک سنگین نیز در جهت ریلکسیشن و آرامش در بدن و شل کردن عضلات پشت استفاده کنید.

 

 

این روکش صندلی ماساژور ماشین،را می توانید حتی در منزل و در حین تماشای تلوزیون و یا مطالعه استفاده کنید، در حالت دراز کش یا حتی بر روی مبل می توانید از این دستگه استفاده کنید و با استفاده از آداپتور برق همراه با این روکش صندلی برق مورد نیاز آن را تامین کنید.

 

 

 شاید یکی از مهمترین ویژگی های این محصول قابل اتصال به شارژ فندکی خودرو و برق شهری بوده که امکان استفاده از آن را در حین رانندگی و حتی محل کار و خانه فراهم می آورد، این محصول دارای کنترل سیمی چندکاره می باشد که استفاده از آن را آسان تر می کند.

 

 

این ماساژور برقی که دارای سیستم لرزشی و حرارتی می باشد می تواند برای ماساژ در نواحی نشیمنگاه، کمر، شانه و گردن مورد استفاده قرار گیرد و مناسب برای  کاهش استرس، فشار و درد های ناشی از یک روز کاری سنگین باشد. استفاده از این ماساژور می تواند تا حدی جبران کم تحرکی های ناشی از سبک کار را بکند.

 

 

اگر شما اهل مسافرت های طولانی می باشید، بنظر می رسد یکی از وسایلی که باید همراه خود داشته باشید روکش صندلی ماساژور خودرو می باشد که بسیار مناسب برای مسافرت و رانندگی های طولانی مدت می باشد.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شماهده تنوع محصولات می توانید به لینک زیر مراجعه نموده. سود همراهی با تک سبد خرید کالای اصل و با کیفیت می باشد.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 199000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید