خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید ارزان حشره کش برقی


این روز ها به دلیل عوارض بیشمار حشره کش های شیمیایی استفاده از حشره کش های برقی بیخطر بسیار باب شده است و این حشره کش ها بیشتر به منظور جذب پشه، مگس و سایر حشراتی که به صورت پروازی حرکت می کنند مورد استفاده قرار میگیرند.

 

 

با توجه به اینکه نمونه های متنوعی از حشره کش های برقی در بازار لوازم خانگی موجود است و خرید انواع حشره کش برقی در دسترس و امکان پذیر می باشد، شما می توانید بر اساس بودجه در نظر گرفته شده و همچنین محل مورد استفاده یکی از آنها را انتخاب نمائید.

 

 

یکی از ویژگی های حشره کش برقی خانگی نسبت به نمونه های شیمیایی داشتن طراحی ظاهری شیک و جدید می باشد. این حشره کش ها دارای قابلیت تمیز کردن آسان بوده و استفاده از آنها نیز بسیار راحت می باشد و بدون ایجاد بو آزار دهند همی تواند حشرات را از بین ببرد.

 

 

یکی از انواع این حشره کش های برقی، لامپ حشره کش برقی جدید می باشد که تنها با تولید نور بنفش رنگ حشرات را به سمت خود جذب می کند. لازم بذکر می باشد که این حشره کش به دلیل دمای بالای قسمت مرکزی عاری از میکروب مانده و از زندگی و رشد میکروبها و آلودگی در داخل آن جلوگیری میکند.

 

 

این لامپ حشره کش را می توانید در اتاق کودکان خود نصب کنید و نگران بیدار شدن آنها در حین خواب در اثر نیش حشرات نباشید، این محصول به دلیل تولید نور بنفش ملایم می تواند به عنوان یک چراغ خواب نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

با استفاده از حشره کش های برقی خانگی دیگر نگران انتقال آلودگی و ویروسها و بیماریها  در اثر نیش حشرات به بدن خود یا فرزند و خانواده نباشید. با داشتن این محصول با دفع حشرات و ایجاد آرامش می توانید خوابی راحت را تجربه کنید.

 

 

برای شماهده تنوع محصولات و آشنایی با طرز کار لامپ حشره کش برقی به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه کنید.

 

 

 

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 55000 تومان

خرید