خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

خرید آبمیوه گیری دستی ایرانی


یکی از میوه هایی که از لحاظ فواید توجه محققان علمی را به خود جلب کرده است، انار میوه ای قرمز رنگ با پوست کلفت و دانه‌دار می باشد که به دلیل خواص بیشماربه شیوه‌های مختلفی روی سلامتی و پوست و موی موثر می باشد.

 

 

نوشیدن آب انار به دلیل دارا بودن مقادیر بالای آنتی اکسیدان ها و فتوکمیکال ها می تواند بر روی سلامت بدن تاثیر بسزایی داشته باشد. این نوشیدنی با تقویت سیستم ایمنی بدن می تواند با بیماری هایی همچون سرطان مبارزه کند.

 

 

با توجه به اینکه انار یک میوه دانه دار می باشد، خوردن آن برای بعضی از افراد که دچار ناراحتی های معده می باشند می تواند مضر باشد، بنابراین استفاده از آب انار می تواند جایگزین مناسبی باشد بخصوص اینکه خواص آب انار  برایسلامتی، دوران بارداری و شیردهی، آقایان، یبوست، لاغری، دیابت و پوست و مو بسیار مفید می باشد.

 

 

 

با خرید آب انار گیری دستی چدنی شما می توانید برای یک آب انار طبیعی و سرشار از خواص تهیه کنید و نگران کثیف شدن محیط در حین آب گرفتن میوه نباشید.

 

 

با توجه به اینکه نوشیدن آب انار باعث جذب سریعتر مواد مغذی آن  و هضم راحتر این میوه می شود، استفاده از یک دستگاه آب میوه گیری دستی انار می تواند به شما کمک کند در زمان کم به یک آب میوه طبیعی و سالم دسترسی داشته باشید. و سلامت بدن خود را تامین نمائید.

 

 

آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا، نمونه ای از آب انار گیری دستی می باشد که ساخت ایران بوده و دارای بدنه چدنی با پوشش رنگ کوره ای نسوز ضد زنگ می باشد این محصول دارای  دسته و چرخ دنده های آن تمامی از جنس فولاد آبکاری شده بوده و دارای یک آبکش از جنس آلومینیوم پرداخت شده  بوده که در مقابل زنگ زدگی و اسید میوه مقاوم بوده.

 

 

برای مشاهده محصول و خرید اینترنتی آب میوه گیری دستی ایرانی به لینک زیر مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با تک سبد می باشد.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 165000 تومان

خرید محصول