خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

نقش صنایع دستی از جمله میناکاری در توسعه اقتصادی


صنایع دستی در هر کشوری نشان از غنای فرهنگی و هنری آن کشور دارد، ایران ما با دارا بودن تنوع محصولات صنایع دستی به عنوان سومین قطب تولید کننده صنایع دستی در جهان به عنوان برترین تولید کننده محصولات میناکاری در جهان شناخته شده است.

 

 

میناکاری یا میناسازی بیش از پنج هزار سال پیش در ایران پیدایش یافته و از ایران به سایر سرزمین ها گسیل یافته است، میناکاری تهران به عنوان یکی از صنایع دستی زینتی کاربردی توانسته است سهم خوبی از بازار صادرات غیر نفتی کشور را به خود اختصاص دهد.

 

 

با توجه به تنوع شاخه های صنایع دستی در کشور، این صنعت بومی می تواند نقش بسزایی در کارآفرینی و اشتغال زایی در کشور داشته باشد که به این منظور نیاز به ایجاد فرهنگ خرید میناکاری تهران و استفاده از آن در بین عامه مردم می باشد.

 

 

یکی از دلایل محبوبیت ظروف میناکاری تهران، کاربردی بودن آنها می باشد، که این امر به دلیل پروسسه تولید آنها می باشد به عنوان مثال ظروف میناکاری را می توان مورد شستشو قرار داد یا آنها را در فر قرار داده و برای طبخ استفاده کرد.

 

 

توجه به توسعه و رونق صنایع دستی علاوه بر آنکه می تواند موجب اشتغال زایی و رفع بکاری در کشور بشود، صادرات این صنایع با دست یابی به  ارز خارجی می تواند زمینه ایجاد شغل و رشد اقتصادی پایدار که در نهایت موجب پایداری اقتصاد ملی شود

 

رای توسعه و رونق صنایع دستی باید زمینه را برای آشنایی مردم با صنایع دستی و خرید محصولات صنایع دستی را بوجود آورد، در این راستا استفاده از هدیه تبلیغاتی میناکاری تهران توسط ارگان ها و سازمان ها می تواند پلی برای آشتی مردم با صنایع دستی باشد.

 

 

صنایع دستی در هر سرزمینی از مهمترین عواملی می باشد که با آن مبانی فرهنگی و تمدنی خود را به عرصه نمایش می گذارند، یکی از صنایع دستی ایرانی که توانسته است این امر را به خوبی محقق سازد مینا سازی یا میناکاری می باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید میناکاری ارزان تهران به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات  فصلی این مجموعه بهرمند شوید.

 

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید