خرید انواع هدیه برای مناسبت های مختلف

بهترین و معروف ترین سوغات شهر اصفهان


اگر یکی از مقاصد شما در سفرهای نوروزی شهر اصفهان می باشد ما به شما تبریک می گوییم زیرا یکی از برترین جاذبه های گردشگری کشور را به عنوان مقصد سفر خود برگزیده اید، شهری که بی شک یکی از برترین جاذبه های گردشگری کشور ما در بین گردشگران داخلی و خارجی می باشد.

 

 

بی شک یکی از کارهایی لذت بخشی که در طول یک سفر به آن می پردازیم، خرید سوغات در آن شهر می باشد در واقع خرید سوغات می تواند هم برای خود بازدید کننده جذاب باشد و همچنین فردی که سوغات را دریافت می کند گویی بش کوچکی از شیرینی این سفر را چشیده است.

 

 

شهر اصفهان نیز با دارا بودن مکان های تاریخی متعدد و همچنین تنوع صنایع دستی یکی از جاذبه های گردشکری کشور می باشد که علاوه بر اینکه بسیار محبوب گردشگران خارجی می باشد در ایام عید نوروز پذیرای گردشگران داخلی بیشماری می باشد.

 

 

در کنار دید و بازدید هایی که این گردشگران از آثار تاریخی این شهر می کنند تنازی صنایع دستی این شهر به خودنمایی پرداخته و دل هر اهل هنر زیبا دوستی را میفریبد، در واقع یکی از ارکان گردشگری شهر اصفهان همین تنوع صنایع دستی این شهر می باشد.

 

 

اگر به بازار های تاریخی این شهر سریبزنید و از ابنیه های تاریخی آن بازدید کنید، در کنار این ابنیه ها شما شاهد کارگاه های کوچک و بزرگ تولید صنای دستی این شهر می باشید از جمله قلم زنی، میناکاری، قلمکاری، خاتم سازی، فیروزه کوبی و .... که در واقع همین کارگاه ها باعث جذب گردشگران می شوند.

 

 

شما در این شهر می توانید سوغاتی های مختلفی بر اساس سلیقه و هزینه مورد نظر خریداری کنید اگر مایل به خرید یک سوغاتی کاربردی می باشید که قیمت مناسبی نیز داشته باشد، ساعت دیواری میناکاری اصفهان می تواند بهترین گزینه باشد.

 

 

اگر شما جز آن دسته افراد می باشید که به دلایل مختلف امکان سفر کردن ندارید می توانید براحتی و تنها با یک کلیک به خرید ساعت دیواری میناکاری به صورت آنلاین پرداخته.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید